Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2011, 12:52   #16
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Sekal
Łatwo się dowiedzieć, że był bokserem, znacznie trudniej czegokolwiek więcej.
I na tym się skupmy. Był bokserem? Super, sport to zdrowie. A głębiej nie wnikam, bo i dlaczego? Mało kto jest bez skazy.
Opinia kryminalisty? Nawet jeśli Jared by się o tym dowiedział, to nie widział listu gończego za Hugo, nie ma więc zamiaru prowadzić śledztwa ani wymierzać kary na własną rękę- nie jest samotnym mścicielem, ani westernowskim sędzią Dreddem (chociaż jak o tym teraz myślę, to byłaby fajna, klimatyczna postać- szeryf z kompleksem boga, który odchodzi ze stanowiska i ściga zbirów na własną rękę. Popularne, ale chyba nie oklepane Aczkolwiek, nie tym razem). Jaredowi nie przeszkadza sama "opinia", może będzie bardziej czujny odwracając się do Hugo plecami, ale póki ten nie zacznie rozrabiać pod jego nosem, nie ma problemu.
Ale dzięki za ostrzeżenie
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline