Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2006, 20:43   #1
Alien_XIII
 
Alien_XIII's Avatar
 
Reputacja: 1 Alien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie coś
[fantasy autorskie] Wieża gromów

Witam.
Poszukuję graczy do storytellingowego fantasy osadzonego w moim własnym świecie ,ale większością praw nie różniącym się od znanego nam z warhammera czy dnd czyli poza historią, kontynentem, polityką, znanymi herosami itp niczym się od typowego świata fantasy nie różni.
Potrzebuje postacie raczej początkujące (nie mylić z początkującymi graczami) czyli takie które nie są już uznanymi skrytobójcami potrafiacymi jednym ruchem ręki położyć pięciu chłopa czy też obdarzongo możliwościami przenikania w inne plany maga (bo i tacy się zdarzali co rujnowało sesje)
W założeniach jest to wstp do większej przygody ,może nawet kampanii zależy jak wyjdzie
Potrzeba mi 3 może 4 ludzi, przy większej ilości może zrobić sie lekki burdel.
Potrzebuje raczej ludzi, bo łatwiej z was bedzie zrobić drużynę na początku, ale nie będe rasistą,w końcu wszystko jest do ugadania.
Tak więc raczej ludzie pochodzący z jednego dośc małego miasteczka nie umiejacy wiele (czyli jak to sie ładnie mówi: będący materiałem na bohaterów) i chcący wyruszyć jak najprędzej. Jeżeli ktoś chce mogę nawet ja mu doszyć historię która potem może zaoowocuje (tak wiem wiem klimaty DnD)
Tak więc czekam.
 
__________________
Great men are forged in fire
it is the privilege of lesser men to light the flame
Alien_XIII jest offline