Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2011, 15:44   #4
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Rok 2027 to moim zdaniem bardzo optymistyczne założenie, że w ogóle jeszcze ktoś będzie znał dokładną datę.

Co do cybernetycznych wszczepów to lekko odniosłem się do tego tworząc różne szczegóły Astropola (pewna jej wersja wystąpiła w Jednolinijków I jak i w epilogu Jednolinijków II; można też o tym przeczytać w jednym z przyklejonych tematów autorskich gier rpg). Ogółem traktuję to jako opcję dla ludzi, którzy stworzą postać Naukowca i zgłoszą chęć uczestniczenia w projektach biocybernetycznych na Astropolu. Natomiast nie przewidywałem możliwości pojawienia się tego elementu bez bezpośredniego wpływu postaci gracza. Żołnierz czy Psion nie mieli tam nic do gadania na ten temat prócz zgłaszania chęci do Naukowców (nikt nie zgłosił w jednej z gier w tych realiach).

Osobiście pomysł mi się nie podoba. Dla mnie wszczepy cybernetyczne to coś jak:



Czyli - jasne, hak jest bardziej śmiercionośny niż dłoń, ale kto by pozbył się dłoni, żeby mieć hak? Albo nogi. Nawet jeśli te superprotezy pozwalają biegać szybciej niż ludzka średnia to co z tego? Kocham swoje nogi i nie wymieniłbym ich chociażby za sztuczne nogi, które pozwoliłyby mi latać.

A, i jeszcze przypomina mi się Kapitan Knykieć (ten po lewej): http://static0.blip.pl/user_generate...es/1093007.jpg

Większość jego ciała jest sztuczna. Prawdziwy jest jego nos, który mu zresztą Posejdon w jednym odcinku zabiera. Reasumując: jako proteza tak jako ulepszenie nie.

Oczywiście są jeszcze cuda nie wymagające niszczenia ciała (w dużym stopniu): skrzydła byłyby fajnym bajerem jeśli nie przeszkadzałyby w życiu codziennym.

ps. Nie, nie robię sobie jaj. Cybernetyczna dłoń jest dla mnie tym samym co hak pirata.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 06-11-2011 o 15:48.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem