Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2011, 07:22   #8
Lowcakur
 
Lowcakur's Avatar
 
Reputacja: 1 Lowcakur jest godny podziwuLowcakur jest godny podziwuLowcakur jest godny podziwuLowcakur jest godny podziwuLowcakur jest godny podziwuLowcakur jest godny podziwuLowcakur jest godny podziwuLowcakur jest godny podziwuLowcakur jest godny podziwuLowcakur jest godny podziwuLowcakur jest godny podziwu
A jak dla mnie, to troszke zbyt "klasycznie". Jak pewnie niektorzy wiedza, ja jestem forumowym "komunista" (lubie obalac dogmaty kapita... tfu, D&D :P ), wiec moje zdanie jest wytlumaczone. Moze tak zlamac podstawowe kanony? Moze wywalic zlych i wielkich orkow, a na ich miejsce dodac silnych, lecz szlachetnych, dobrych i madrych wojow? No i moze wprowadzic "obustronna" wine wywolania wojny. Np. elficka krolowa Gabriela nie mogla juz wytryzmac nieustannych najazdow bandytow(takowych przywlekli ludzie, jako wioslarzy na galerach), wiec postanowila uporac sie z problemem raz na zawsze. Pomyslow jest tyle, iz 10 wolowych skor by nie starczylo do spisania. :P
 
__________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
Lowcakur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem