Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2011, 15:57   #13
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Ująłeś mnie tym wpisem, ave Masz plusa.

I do tego rzeczywiście przydałaby sie co jakiś czas informacja bieżąca. Kart jeszcze nie mam, ale dużo deklaracji i jeden częściowy koncept postaci. Dominują Architekci, jest jeden Solo, i jeden odważny zastanawia sie nad Ekstraktorem. Dwie osoby myślą o Figurancie. Plus parę pojedynczych "przymiarek" do innych Ról.

Na razie tak. Cóż, Turysta byłby rozsądnym strzałem Zachęcam.


EDIT: do wszystkich - sprawy techniczne z PW

1. Wygląd u Fałszerza odpowiada za jego wygląd w rzeczywistości. We Śnie może przybrac dowolne postaci (choc coś odmiennego od realiów Snu może destabilizowac).

Dlaczego to więc ważne? Pozostaje kwestia rzeczywistości. Tutaj, samo zaaranżowanie aktu uśpienia Figuranta, i to tak zeby nie wiedział ( i zwykle jest chroniony) - to akcja sama w sobie. I w takiej akcji bajerant jest baardzo potrzebny. Zwykle wciągnięcie Figuranta wymaga dobrej ściemy. A od tego jest zwykle Forger.

Dla wszystkich innych Wygląd odpowiada też za ich wygląd we Śnie.

2. Kropki w językach: Angielski (lub inny ojczysty postaci) jest "za darmo". Powiedzmy, że liczba kropek to liczba języków obcych.
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "

Ostatnio edytowane przez arm1tage : 07-11-2011 o 16:46.
arm1tage jest offline