Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2005, 11:00   #27
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Podaję rękę Elwoodowi i w miarę swoich możliwości pomagam mu wstać. Nie wiem czemu my i jak, ja się z nikim nie miałem spotkać. Ostatnio to jak byłem na kolacji z rudą łasicą, heh, ale nie tylko z nią, dużo osób było i żarcie... [Soli: głodny jestem ? Może spróbuje ocenić ile dni minęło od kolacji, bo wątpię żeby mnie karmili od tego czasu] ale co potem było to nie wiem. Wino nie było takie mocne... Elwood miał komuś wpierdolić, dobry człowiek, takiego tu teraz potrzebowałem, chyba jedyny rozsądny patrząc na innych - pomyślał. To jak robimy ? Idziemy stąd czy próbujemy coś wyciągnąć od tamtego ciecia co się skrada za budynkami ? - ostatnie zlecenie Elwooda trochę go rozbudziło.
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline