Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2011, 19:22   #11
Sileana
 
Sileana's Avatar
 
Reputacja: 1 Sileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodze
W Niemczech wszystkie (a przynajmniej z tego, co wiem) filmy są dubbingowane. Czy z pożytkiem? Ja i tak nie lubię tego charkotu, ale muszę przyznać - o wiele lepiej się ogląda taki film, niż z lektorem.

Ja nie mam telewizji i mnie to już kula zdecydowanie, bo sobie oglądam w necie albo pożyczam z neta i mam zawsze tak, jak chcę, a już orgazmicznie szczęśliwa jestem mając oryginalny dźwięk plus angielskie napisy (bo ze słucham u mnie gorzej niż wzrokiem).

Btw., moi drodzy, jakie animacje - czyż Disney Channel nie oferuje nam profesjonalnie najaranych dwunastolatków dubbingujących innych profesjonalnie najaranych dwunastolatków?;p
 
Sileana jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem