Wątek: Doom Trooper
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2006, 19:53   #3
Bubalo
 
Reputacja: 1 Bubalo ma wyłączoną reputację
W bitewniaka figurkowego w świecie kronik mutantów - WarZona miałem okazje grać wiele razy nie wiedziałem jednak ze powstał erpeg DT! Nigdy też nie spotkałem sie z kobietą grającą w Doom Troopera

Doom Trooper (Żołnierz Zagłady) jest wymarła karcianką niestety. Obecnie kart nigdzie kupić nie można poza allegro a oficjalnych dodatków od dawna już nikt nie robi. Jednak nie zmienia to faktu, że jest w Polsce sporo zapaleńców którzy mają jeszcze karty i DT jest dla nich ciągle żywe. Jednym z nich jestem Ja

Gram w Doom Troopera od momentu kiedy pojawił sie w Polsce, a dzięki paru fanom tej klimatycznej karcianki mamy swoje forum internetowe zrzeszające graczy z całej Polski oraz organizowane są turnieje na wielu konwentach fantastyki. DT jest wyjątkową karcianką i ten kto miał z nią styczność przez jakiś czas choćby to wie że cała "otoczka"(świat kronik mutantów) tej gierki ma wyjątkowy klimat.

Zbliża sie wielki konwent fantasy w Lublinie - Falcon , na którym oczywiście nie zabraknie turnieju w Doom Troopera na który wszystkich serdecznie zapraszam, nawet tych którzy nie mają kart a jedynie chcą popatrzeć i może odświeżyć wspomnienia związane z tą gierką.

A tu jest link do forum o Doom Trooperze:
http://doomtrooper.xon.pl
 
Bubalo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem