Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2011, 20:43   #15
Efcia
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 1 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sileana Zobacz post
W Niemczech wszystkie (a przynajmniej z tego, co wiem) filmy są dubbingowane. Czy z pożytkiem? Ja i tak nie lubię tego charkotu, ale muszę przyznać - o wiele lepiej się ogląda taki film, niż z lektorem.
Tu się z tobą zgodzić nie mogę. Wyobraź sobie, że jesteś fanem Johna Waynea i nigdy, ale to nigdy nie słyszałaś jego głosu.
Nie, nie ogląda się lepiej. Wiem, bo akurat mam ten niefart i jestem skazana na filmy z dubbingiem. Oglądasz film i się zastanawiasz co się stało z głosem aktora.
Kiedy człowiek słucha jak ci aktorzy przesadnie się wczuwają, albo jak mlśaniecia i stęki mają zastąpić sceny łóżkowe, to aż śmiech bierze.


Cytat:
Napisał SkyWei Zobacz post
Co prawda słychać przy lektorze początki i końce wypowiedzi aktorów, ale jak ktoś chce się bawić w wyszukiwanie błędów tłumacza i tak lepiej odpalić napisy i mieć całość.
Ja tam słyszę wypowiedzi w całości. Nie mam z tym problemów.
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny
Efcia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem