Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2011, 08:01   #12
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
W związku z tym, że termin zgłoszeń upływa dzisiaj to właśnie do dzisiaj do północy czekam jeszcze na karty. Do tej pory wpłynęły 4. Z czego choćbym chciał to nie mogę zaakceptować 3 z nich, gdyż po prostu nie spełniają podstawowych wymogów. Przykro mi, po prostu nie tego szukam.
Jeżeli do końca dnia nie wpłyną jeszcze co najmniej 3 karty lub nie dostanę analogicznej/uzupełniającej do tej liczy deklaracji, że ktoś nie wyrobi się z terminem, ale kartę napisać zamierza to trzeba będzie niestety zamknąć rekrutację bez rozpoczęcia sesji. Jeśli jednak będą dobre przesłanki to rekrutacje o te kilka dni będę mógł przedłużyć. Wcześniej deklarowało się dwa razy więcej osób, więc wciąż czekam.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline