Wątek: Komedie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2011, 13:38   #4
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Weekend u Berniego - klasyka, która śmieszy do łez. Co prawda do bólu wykorzystywany jest tu motyw "wiecznie żywego" ciała tytułowego Berniego, ale jeśli nie widziałeś a szukasz dobrej komedii to jednak polecam.

Dale i Tucker kontra Zło (Polski wydawca przetłumaczył go u nas jako - Porąbani) - coś zupełnie nowego. Konwencja, której próżno szukać w kinematografii a przynajmniej znaleźć taki przykład, który osiągnąłby chociaż połowiczny efekt tego filmu. W skrócie mix horrora z komedią ku mojemu zdumieniu - i słysząc głośne śmiechy znajomych - bardzo udany mix.

Oprócz tego stare filmy z Chevym Chasem, Billem Murrayem(mój mistrz) i Eddim Murphym. Większość dobrze znana z tv

ps. no i Bareja. Oczywiście Bareja.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem