Wątek: Koty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2006, 19:44   #25
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
No oczywiście, że kocham koty!
Kocham je praktycznie za wszystko.
Kiedyś miałam ich 7, ale niestety tam gdzie mieszkałam jakimś dziwnym trafem co rok mi jeden lub nawet dwa gdzieś znikały. Tak to jest jak ludzie z osiedla kradną koty przerabiają c na skórki, albo je jedzą. Fish, o której wspominała już -=PaTuSiA=- też gdzieś zginęła, a była (tak to była ona!) taka młoda.
Mogłabym opowiedzieć o Mruni, Benku, Benjaminie, Kici itd. lecz teraz nadszedł czas na opowiedzenie o mojej najukochańszej, najpiękniejszej, wszystkomającej kotce o imieniu Fonsia.
A więc Fonsia ma 11 lat, jest czarno-białą córką Ś.P. Mruni i Benka. Bardzo ją kocham i pozdrawiam ją, chociaż wiem, że tego nie przeczyta.
Dobra już nie będę sie rozpisywać.
Najwyżej -=PaTuSiA=- jeszcze coś dopisze, bo ona zna doskonale historię każdego z moich żyjących lub nie kotów :P

A i proszę się nie śmiać z imion moich kociaków :P
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline