Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2011, 12:17   #574
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
I oto przedostatnie posty do Opowieści. Dla smoka post wrzucę jak trochę odsapnę i nabiorę weny

Melchor daje Wam łaskawie (lol) dowolność wyboru - możecie teleportować się lub jechać gdzie chcecie. Herso, Atoli i Kerstan będą wracać do Uran; Kario wolałby najpierw porozmawiać z Tuą (będzie zainteresowany zostaniem z nią ale nie tylko o tym ).

Ostatni post przeniesie Was w niedaleką przyszłość (zależy gdzie pojedziecie), góra miesiac-dwa do przodu. Jeśli pojedziecie do Atmeeil to tam właśnie zakończymy. Zostawię bardzo otwarte zakończenie; ot tak, na wszelki wypadek. Gdyby Maeve chciała wracać do domu, to najszybciej i najbezpieczniej będzie jej teleportem do Esper. Pamiętajcie o wizjach ze ścian

Termin: im szybciej tym lepiej. Do dialogów będę dostępna tylko do wtorku i potem nie wiem kiedy wrócę. Macie jeszcze łupy do rozdzielenia i trochę wątków różnorakich, których się można czepić (np. testament Raya, Elidora, list krasnoluda, Hourun, Elethiena itp.). Jeśli się do wtorku nie uda, to termin do niedzieli. Nie chciałabym, żebyśmy rozciągali zakończenie ponad miarę.


EDIT:

Wyedytowałam post i wrzuciłam dialog Karia i Tui (środkowy post). Reszta bez zmian.

Pewnie by się Wam przydało jakieś pożegnanie zrobić w docu czy coś... taka delikatna sugestia, bo z planów widzę, że się raczej porozdzielacie.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 12-11-2011 o 18:19.
Sayane jest offline