Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2011, 10:46   #1
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Komentarze - [+18]Wędrowcy na Gwiezdnym Szlaku

Witam serdecznie graczy. W większości nie graliśmy razem wcześniej, więc prosiłbym o podanie swojego gg, które jest po prostu niezbędne jeśli chodzi o szybki kontakt gracz - gracz, mg - gracze. Moje to 4624345. Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem tutaj, na pw, albo gg. Każdemu także na gg wyślę link do google doca, w którym będą omówione dialogi/pewne interakcje(daję sporo wolności). Zwykle proszę także o powiedzenie kilku słów o waszej postaci w tym przypadku jednak nie ma takiej potrzeby. Od tego będą pierwsze posty, przynajmniej częściowo. Pierwszy post pewnie będzie dzisiaj. Poza tym sesja ma częściowo charakter snu, więc spotka was masa dziwnych rzeczy, mam nadzieję, że jesteście gotowi bo wyruszamy na szlak
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline