Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2011, 19:48   #10
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Witamy kanna Nie musicie robić dokładnych kopii tego co było w kp, możecie dodać coś od siebie albo zmienić byleby było ludzkie. Maszyna korzysta z waszej pamięci. Zakładam, że odruchowo dąży ona do odbudowy ciała jakiego wasze dusze zamieszkiwały wcześniej. Proszę, więc bez żadnych ogonów itd. Chociaż w przyszłości mogą pojawić się możliwości zmiany wyglądu

Poza tym nie musicie zaczynać postu od samego procesu kreacji. Opisałem jeszcze wygląda używanie zmysłów przez dusze, maszyna wzmacnia te zmysły dzięki czemu wiecie jakie części ciała dobrać. Post kończy się dość długim zjazdem w dół po czymś w rodzaju szybkiej zamkniętej zjeżdżalni w aqua parkach. Koniec tej przejażdżki następuje wraz z rozbłyskiem światła.

Gnashrakk wycofał się z sesji na pw, ze względu na brak czasu. Decyzji tej nie będę komentował. Jest was jednak czworo i może aż czworo czyli minimum jest spełnione. Jako, że nie dodał on jeszcze żadnego posta zaraz zedytuję to co napisałem w odpowiedni sposób tak jakby nigdy go nie było.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline