Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2011, 20:39   #3
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
2. Jak widzisz magię w Śródziemiu, tj. kto nią włada. Czy również Dunedainowie, Czarni Numenorejczycy, tak jak w Podręczniku do Śródziemia: Gry Fabularnej?
Wedle podręcznika. Naturalnie dunedainowie należą do tych którzy mają dostęp do magii. W moim mniemaniu nie tak potężni jak Istari ale podręcznik podaje przykłady takich postaci władających magią więc
Cytat:
3. Chciałbym zagrać dunadańskim jasnowidzem, mistykiem z Tharbadu (na wzór profesji maga). Pasowało by Ci?
Nawet bardzo bo szczerze mówiąc liczyłem na to że jeśli ktoś wybierze klasę maga to nazwie ją inaczej

Co do postowania. W zależności od ilości graczy. Jeśli jest mało graczy to myślę że w trzy dni się wyrobią z odpisaniem ... hm? Jeśli drużyna zbierze się potężna np 10 osób to nawet tydzień albo 10 dni dałbym na odpisanie. Sobie dałbym od dwóch dni (w porywach do trzech). Ale uważam że należy to ustalić z graczami. Ja jestem zdolny dotrzymywać szybkiego tempa jakby co

Na rekrutacje daję dwa tygodnie. Chyba że ekipa się uzbiera wcześniej i oznajmi że jest gotowa i już nie wytrzymuje
 
chaoelros jest offline