Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2006, 09:28   #109
Tom Atos
 
Tom Atos's Avatar
 
Reputacja: 1 Tom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputację
Vincenzo :

Dyplomata uśmiechnął się nieznacznie słysząc pytanie Lorenza.
- Niestety kapitanie mój rozmówca nie powiedział nic, czego byśmy sami już nie wiedzieli. – stwierdził cierpko. – Bo wiadomość, że Leonardo zmarł na jakąś tajemniczą chorobę jest powszechnie znana. Jednakże ... – Medyceusz zawiesił głos jakby coś rozważał.
- Jestem winny Państwu pewne wyjaśnienia, a szczególnie Tobie Panno Angelique. – dyplomata skłonił się przed dziewczyną i ująwszy w ręce jej dłoń pocałował ją delikatnie.
- Wybacz mi proszę pewną obcesowość z jaką Cię potraktowałem. Benedykt Ressiere mój rozmówca jest bowiem chory na tajemniczą chorobę, która może być zaraźliwą, a która być może spowodowała śmierć Leonarda. Osoba owa podróżowała na wschód i być może w krajach orientu nabawiła się tej przypadłości. – Vincenzo podniósł rękę uspakajająco.
- Lecz nie jest to nic pewnego. Jedynie przypuszczenie. Tym niemniej zalecałbym na przyszłość moi drodzy ostrożność w kontaktach z imć Benedyktem.
 
Tom Atos jest offline