Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2011, 22:32   #4
villentretenmerth
 
villentretenmerth's Avatar
 
Reputacja: 1 villentretenmerth nie jest za bardzo znanyvillentretenmerth nie jest za bardzo znanyvillentretenmerth nie jest za bardzo znany
nie mam imponującego doświadczenia rpg, raczej pare razy sie z tym spotkalem i chce wiecej moze by taki gracz jak ja do twojej wizji mg? nie ukrywam, ze troche pomocy od strony technicznej by mi sie przydalo. no i mam zwyczaj niegrzeczny z racji przyrodniczego wykształcenia czepiać się rzeczy z mojej dziedziny. ijk-ijk to nie jastrzab tylko myszolow. tura nie skomentuje, ale żbika już muszę. żbik jest o pare gramów większy od kota domowego. milaleś na pewno na myśli rysia, który bez problemu zabiłby człowieka lub z niewiele większym wilka, czy borsuka. wybacz, ale te błędy są dla mnie rażące. wykreowany świat bardzo mi się podoba, większość autorów aspiracji znam, więc wydaje mi się, że łatwo wejdę w wykreowany świat. pytanie tylko, czy dasz rade on-line prowadzić początkującego, pyskatego (jak widać wyżej) gracza jak ja, pełnego wyobraźni, werwy i pomysłów.
 

Ostatnio edytowane przez villentretenmerth : 16-11-2011 o 23:12.
villentretenmerth jest offline