Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2011, 15:45   #42
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
I znów wywołany do tablicy melduję, co następuje...

Ścierają się we mnie dwie siły. Jedna mówi - stwórz postać i zagraj, bo to w końcu sesja prowadzona przez arm1tagea i jak się dostaniesz, to na pewno lipy nie będzie, a wręcz przeciwnie. I pokazuje mi wizję Fałszerza, jakże innego od moich dotychczasowych bohaterów. I świetnej przygody w niewątpliwie fajnej ekipie graczy. I w ogóle ...

Ale druga siła mówi - nie znasz konwencji, nie do końca jest to to, co lubisz, możesz nie mieć czasu od stycznia na granie tak, jakbyś sobie tego życzył (tak, niestety, szykuje mi się troszkę zmian zawodowych - co skutkować będzie bez wątpienia na aktywność na LI). weźmiesz coś, a potem zaczniesz zawalać i co wtedy.... Lepiej odpuść (tak, jak wcześniej odpuściłem z ogromnym żalem sesję Campo Viejio na dzikim zachodzie).

I szczerze mówiąc nie wiem, jak będzie. Zapewne, jeśli KP nie pojawi się do jutra do północy to nie pojawi się wcale. Niestety Ale tak się może zdarzyć.
 
Armiel jest offline