Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2011, 19:42   #83
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Raport Strażnika nr 18

Jak widzicie ta kolejka była strasznie krwawa i mamy aż 4 zgony.
Zatem, na wstępie, pozwolicie że podziękuję za grę:

lilliel – dziękuję za wspaniałą kreację Spook, za jej szaleństwo i skorupę, którą otoczyła się ta niewinnie skazana dziewczyna. Zapas szczęścia wyczerpał się jej jednak, a decyzja Apacza pociągnęła ją do grobu. Spook była świetna i bardzo mi jej żal, że skończyła tak, a nie inaczej. Ale ....


Lechu
– dziękuję za Double B. Co on robił wśród tych wszystkich degeneratów? Pozostał do końca wierny swoim zasadom i to skazało go na śmierć. Pomagając towarzyszowi nie był w stanie przez niespełna dwie minuty uciec na tyle daleko, by wydostać się poza zasięg KLAWISZY i STRAŻNIKA.

Harard – dziękuję za świetnego bohatera za konsekwentne jego prowadzenie i za niesamowity numer z rozwaleniem WĘZŁA To było coś I w zasadzie to coś podpisało wyrok śmierci na Spook, na niego i na Double B, ponieważ STRAŻNIK zmienił algorytmy postępowania względem więźniów w sekcjach przyległych do zniszczonego sektora.

Tom Atos – Twój Mello wygrywał, w rankingu na najpaskudniejszego więźnia. Drań pierwszej wody i świetnie. Pokazał, że na GEHENNIE byli też nie tylko niewinnie skazani, ale i tacy, którzy powinni tam trafić. Podobało mi się, że nie metagemingowałeś, kiedy zgadzałeś się na propozycję demona szaleństwa, chociaż wiedziałeś, co spotka Alana podjąłeś decyzję, jaką Twoim zdaniem on by podjął.

Dziękuję również abishaiowi – jego bohater, co prawda nie zginął, ale nie jest zdolny do dalszej gry (chociaż jeśli chcesz możesz podjąć się wyzwania pisania postów dalej „pod moje dyktando”.) Chase był świetnym bohaterem, który wspaniale pozwolił mi zaprezentować ponury świat GEHENNY dzięki swoim wędrówką. Ten rozdarty ex-glina dlugo pozostanie w mojej pamięci.


A teraz „farciarze”, którzy przeżyli.

Gryf – zdajesz sobie sprawę, w jakim położeniu jest Szkutnik. Musimy rozegrać scenę na GG lub jakoś tak Powodzenia. Będzie Ci potrzebne.

Ravanesh i Mataichi – przed Waszą dwójką ostatni, poważny wybór. Niestety, musimy scenę rozegrać na GG docku. Bardzo proszę o jeden wpis dziennie.


Skoro zostało nas troje (lub czworo, jeśli abishai podejmie się dalszego pisania postów „kolonii demona zwącego się Ciemność, jednego z sojuszników demona Winy, z którym negocjują Kristi oraz Filozof) proponuje nieco przyspieszyć akcję.

Na Wasze posty czekam do piątku 25.11.2011 do godziny 22.00. Jeśli nie dacie rady, pozostawimy poniedziałek 28.11.2011 r do godziny 20.00

Jak pewnie czujecie, zbliżamy się do końca sesji – troszkę mi przykro z tego powodu – ale zaplanowałem ją na jakieś 18-21 kolejek, czyli mieścimy się w normie.
 
Armiel jest offline