Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2011, 21:11   #85
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Epicki finał... Muszę przyznać, że Armiel idealnie odczytał koncepcję mojego bohatera. Od mrocznego początku aż po straszny, krwawy koniec. Double B miał cel, który spełnił. Początkowo było nim wejście w posiadania wiedzy, której nikt nie miał. Ale czy można tak nazwać zgranie na prywatny dysk jednych z najbardziej strzeżonych przez SI danych? Moim zdaniem tak. Druga kwestia wyszła później i co nią było każdy z czytających i grających doskonale wie. Jak powiedział sam informatyk "Udało się nam". Za tę sesję dziękuję...
* Wszystkim graczom, którzy byli po prostu świetni. Każdy z was wykreował postać, która urzekła mnie swoją historią i pomysłem... szczególnie podziękowania dla abishai'a i Hararda z którymi to współpracowałem najsilniej.
* Armielowi, który jest MG... jakim nie będę pisał, bo każdy z nas wie. Nie ma co mu za dużo słodzić, ale chyba każdy się zgodzi, że dla każdego z nas była to jedna z najlepszych sesji na tym forum. O ile nie najlepszą...

Na koniec życzę powodzenia żywym oraz liczę, że jeszcze nie jeden raz się spotkamy na jakiejś sesji. Gra z wami (od samego przyjęcia) była przyjemnością (chciałbym powiedzieć zaszczytem, ale nie chce wyjść na dziecko wojny i okopów)...
 
Lechu jest offline