Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2005, 16:31   #31
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Mówiąc jakby tylko do Elwooda: Nie ma sprawy, dasz rade samymi rękoma ? Bo ja mu dużo nie zrobie, mogę poszarpać go za spodnie. Jak dasz rade to ruszajmy dupy zanim zawoła kogoś. Pomysł przysmażnienia przypadł mu wyraźnie do gustu.
Zmierzył podchodzącego mężczyznę od stóp do głów. Bezcelowe rozmowy ?! Chuj wiesz o czym z nim rozmawiam! Jak się do mnie zwracasz to nie takim pedalskim głosikiem, bo mnie to wkurwia i jeszcze nie wytrzymam, dość się dziś już namęczyłem, trzymaj mnie lepiej Elwood bo coś się zara stanie jak on dalej się będzie mnie czepiał. Kogo mamy niby łapać ?
Z tego co widzę, to 'kogoś' widziałem tylko ja i powiedziałem o tym Elwoodowi, kiedy byłem pochylony nad nim. No chyba, że Templarius masz ultraczuły słuch i usłyszałeś ciche słowa z pewnej odległości (jak chodziłeś sobie po wiosce) mimo pękających szyb od ciepła, co rusz walących się belek, trzasku ognia i ogólnego hałasu (jakieś kruki lub coś podobnego). I jak możesz to określ gdzie się patrzysz, bo ja też tego jeszcze nie pokazałem/powiedziałem ;]. I'm bad and evil. ;]
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline