Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2011, 21:38   #46
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Szanowni Państwo.

Pora rozwiesic wyniki rekrutacji. Na poster można sobie kliknąc, żeby obejrzec litery w rzeczywistej, wyraźnej wielkości.







Sesję będę rozpoczynał sprawnie ale bez pośpiechu, bo jeszcze wiele zostało mi do zrobienia. W najbliższym czasie możecie spodziewac się uzupełnień oraz wrzutów dotyczących waszych Postaci, tworzących ogólny obraz układanki. Powstanie niebawem wątek Komentarzy, gdzie odtąd będziemy się już komunikowac co do oficjalnego terminu rozpoczęcia sesji i dogrania wszystkich szczegółów.

Osoba Figuranta pozostanie tajemnicą aż do odpowiedniego momentu w sesji, gdy zostanie on przedstawiony na odprawie. Zwyczajowo takiej prezentacji dokonuje Point-Man. Anonim, pary z gęby. Przygotowaliśmy, myślę, niespodziankę.

Gratuluję tym, którzy się dostali ale składam wielkie podziękowania WSZYSTKIM, którzy poświęcili swój czas na stworzenie i przesłanie mi Karty.


DO YOU REMEMBER HOW YOU GOT HERE?
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "

Ostatnio edytowane przez arm1tage : 22-11-2011 o 21:41.
arm1tage jest offline