Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2011, 22:04   #5
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
Śnieżnowłosy skinął głową na przywitanie pobratymca.
-Gen suilon!(sind. Bądź pozdrowiony)- Jestem jednak sceptyczny co do porwania i przesłuchania orka. Niby jak chcesz przekonać go do czegokolwiek? Torturami? Oni nie znają bólu, a kiedy ich twórca został pokonany, kto wie komu służą? Może tylko sobie? Ja poza tym nie jestem w stanie rozmawiać z tym pomiotem. Mogę najwyżej skrócić żywot takiego orka.
Po krótkim zawahaniu rzekł:
-Twoja propozycja Fillandrze nie kłóci się z koncepcją podejścia obozu wroga. Nim tam dojdziemy wiele się może stać, tak więc czas będzie nam niebawem ruszać. Proponuję iść wzdłuż gór. Lepiej znaleźć schronienie w jakieś grocie lub pod nawisem, niż spać pod gołym niebem narażając się na atak orków nocą.
 
chaoelros jest offline