Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2011, 10:12   #11
aveArivald
 
aveArivald's Avatar
 
Reputacja: 1 aveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie coś
Z natury nie należę do cierpliwych ludzi, ale lubię dokładność i porządek toteż nie mam nic przeciwko, by przygotowania trwały dłużej

Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
Dobrze też jest uzgodnić czy dzielimy się materiałem z doca (nie tylko dialogami ale i akcją), każdy opisuje w miarę ze swojej perspektywy (wtedy wszystkie działania niejako się powtarzają oczyma każdego gracza). Czyli albo dynamiczniej albo... inaczej
Pzdr.
Wolałbym uniknąć powtarzania opisów. Znaczy się opisywania przez drugiego gracza tego samego momentu tylko z perspektywy swojej postaci. Jeżeli zaistniałaby potrzeba odniesienia się do tego co było wcześniej, napisałbym najwyżej dwa, trzy zdania i leciał z akcją dalej, opisując ją z punktu widzenia MOJEJ postaci. Taka zmiana "narratora" przy każdym następnym poście. Wolałbym by sesja wyglądała bardziej jak opowiadanie czy książka, niż "jakieś takie dziwne coś"...

Ale to tylko opinia mało doświadczonego i nic nie znaczącego na forum gracza... :P
 
aveArivald jest offline