Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2011, 12:40   #14
Rewan
 
Reputacja: 1 Rewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodze
Witam wszystkich.

Jeżeli chodzi o mnie, to dla ogólnej rozmowy Doc jak najbardziej pasuję. Aczkolwiek trzeba mieć poprawkę, że niektóre dni mam zawalone i w konsekwencji brak czasu. Przeprowadzenie akcji/rozmowy między dwoma postaciami to według mnie kwestia indywidualna. Zawszę można napisać do mnie na pw i można się umówić co do kwestii utworzenia wspólnej akcji. GG mam, aczkolwiek zazwyczaj nie korzystam. Jeżeli jednak z kimś się mam dogadać poprzez niego, zawsze mogę włączyć.

Odnośnie pisania to obecne zasady mi jak najbardziej pasują. Co prawda moje nawyki to używanie kursywy do myśli, ale i bez tego można się obyć. Chciałbym jednak jednolite zasady i bez dziwnych ubarwień, które rażą mnie trochę w oczy i psują przyjemność czytania. Najważniejsza w końcu jest treść.

P.S.
Dobrze, że jest to taki rodzaj sesji, do której nie będzie problemy z wyborem ścieżki dźwiękowej
 

Ostatnio edytowane przez Rewan : 24-11-2011 o 12:46.
Rewan jest offline