Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2011, 18:40   #11
Haji
 
Reputacja: 1 Haji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodze
Owszem zgodziłbym się. Oczywiście masz na to tylko moje słowo :P

Tutaj chciałem tylko zauważyć, iż problemem nie jest to czy moja postać jest słaba czy nie (gdyby to był problem to po prostu skorzystałbym z oferty GMa abym przejął czyjąś mocnorozwiniętą postać), tylko jak takie silne zróżnicowanie poziomów wpływa na rozgrywkę. I jak to oceniają inni gracze (w tym przypadku ja, któremu taka sytuacja się nie podoba). Zanim ten nowy gracz do nas dołączył walki zazwyczaj kończyły się tym, że cała drużyna była na skraju stałych obrażeń (kończyliśmy z 0-2 hp, podczas jednej walki straciłem pół ucha, dorobiłem się szramy na policzku i złamanego nadgarstka, nie mówiąc już ile było kombinowania). Odkąd ta nowa stara postać do nas dołączyła rzadko kiedy dostajemy jakiekolwiek obrażenia, a moja postać (która jest nastawiona na walkę a nie jest np. uzdrowicielem) nie ma nic do dodania do drużyny. Sprawdziłem, jak się na jedną potyczkę z nieumarlakami odłączyłem od reszty, poradzili sobie tak sam dobrze jak wcześniej. To mocno demotywuje do dalszej gry.
 
Haji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem