Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2011, 18:48   #20
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Znaczy się... Może ja uargumentuję swoją opinię, bo tak na sucho trochę wrzuciłem.
Żeby nie było, że to jakieś widzimisie czy (broń Boże!) próbuję coś zmieniać w koncepcji MG czy dostosowywać pod siebie (w żadnym wypadku!). Po prostu zaczynam wczuwać się w Point Mana

Na początku, jeśli będziemy mieli przeskoki. Jeśli są większe niż 3-dniowe, to będzie można stosować talizman w każdym poście (przynajmniej w ten sposób to zrozumiałem).
I właśnie tutaj gromadzi się większość potencjalnych wykorzystań.

Wchodzimy w sen z The Markiem i załóżmy, że każdy wykorzystał swój totem.
Zakładam najgorszy wariant - pomimo moich starań, będziemy musieli robić wszystko bardzo na biegu, spiesząc się do granic możliwości, co nie daje ani jednego dnia na pierwszym poziomie.
Tutaj... powiedzmy 2 osoby już mają całkowicie wyeliminowane sprawdzanie snu.

Na drugim poziomie czas się wydłuży i załóżmy, że wydłuży się do jednego, pełnego dnia (optymistyczny przypadek wariantu pesymistycznego),
Zostają... przykładowo 2 osoby. One również nie mogą już sprawdzić niczego.

Wchodzimy na poziom trzeci. Tutaj mamy... powiedzmy 2 dni.
To dalej nie daje wymaganych 3 dni.

Zakładam też, że będę gromadził ochotników na wejście na poziom czwarty po The Marka lub innego członka drużyny.

Na każdym z poziomów może się to przydać, a w szczególności w "niższych" snach.
Częstsze sprawdzanie talizmanu jest już bardzo potrzebne w Limbo (jeśli będziemy mogli zejść tam po kogoś) i wręcz niezbędne po ewentualnym z niego wyjściu (nie wiemy gdzie trafiamy: rzeczywistość, sen: który jego poziom?).
Inna kwestia to totemy pomocnicze rozdane ochotnikom przed wejściem w Limbo, ale to pomińmy chwilowo.

Podsumowując, obawiam się tego, iż będziemy mogli je sprawdzać jedynie w "Prologu" i może "Epilogu".

Stąd wzięła się moja propozycja odnośnie możliwości sprawdzania co daną ilość tur.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 24-11-2011 o 18:52.
Alaron Elessedil jest offline