Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2011, 19:05   #23
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Anonim, 3 razy w ciągu sesji jest w porządku, jak najbardziej.

Zastanawiam się tylko nad tym, czy 1 raz na najważniejszą część sesji wystarczy.
Bo, tak jak mówiłem, zakładam, iż twój The Mark/Ekstraktor/Architekt/inny dostanie w prezencie kulkę (mojego Smitha nie zakładam, bo to już nie ode mnie zależy czy ktokolwiek pójdzie za nim), a my będziemy po nich szarżować do Limbo, a tam jest już taki zakład mięsny, że bez talizmanów może być ciężko.

Staram się przygotować na najgorsze warianty, żeby było jak najmniej niespodzianek zagrażających misji
Zakładam też, że nasz zdrowy rozsądek nie wystarczy (jak widzicie czysty pesymizm połączony z lekkim defetyzmem, ale pomaga przy planowaniu )
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline