Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2011, 23:53   #18
Haji
 
Reputacja: 1 Haji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodzeHaji jest na bardzo dobrej drodze
Ja właśnie chciałem uniknąć "spotkania przed sądem" dlatego starałem się pytać o ogólne trędy: czy MG starają się tworzyć drużyny na jednym poziomie, czy też może różnica 10 rozwinięć jest normalna i akceptowalna? Potem trochę mnie poniosło niestety, bo w sumie to faktem jest, iż to zależy od typu kampanii i tego ile MG uwagi poświęca statystykom.

Co do wyrównania postaci, to raczej mało prawdopodobne. Ja i znajomy dopiero będziemy zmieniać profesję (po raz pierwszy) podczas gdy druga osoba ma wpełni rozwiniętego strzelca i planuje zrobić teraz zabójcę - który dostaje 4 ataki, między innymi. Plus, tutaj można się nieco kłócić. Ja jestem postacią nastawioną (tak jak tamta kontrowersyjna) na walkę na odległość. Jeśli ktokolwiek do mnie podejdzie to zazwyczaj padam ranny i staję się niezdolny do walki po 2-3 wrogich atakach (atakach, nie zadanych obrażeniach). Nasz strzelec za to mógłby spokojnie pobić najemnika.

Biorąc pod uwagę, iż dyskusja staje się nieco osobista, może zamiast do tego konkretnego przypadku wróćmy do podstawowego pytania: czy w warhammerze normalne jest umieszczenie w jednej grupie postaci różniących się dziesięcioma czy więcej rozwinięciami (ja mniej więcej coś takiego chciałem zapytać, przepraszam jeśli mi nie wyszło). O ekwipunku i złocie oczywiście nie wspomnę.
 
Haji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem