Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2011, 10:56   #91
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Jako, że mataichi nie odezwał się do tej pory na GG docku i nie odpisał na moje PW uznałem, ze jest zajęty i że możliwość powstania postów do piątku (dzisiaj) jest niemożliwe. Z drugiej jednak strony Gryf i abishai dali radę swoje wrzucić, a ich deklaracje były dla mnie na tyle jasne, że mogłem napisać krótszą odpiskę....

Mataichi i Ravanesh - Wy postarajcie się wrzucić swoje posty do poniedziałku, a wtedy pojawi się mój FINALNY post.

Dla mnie najistotniejsze jest teraz, co zrobią Wasi bohaterowie. Pójdą na układ z demonem, oleją go, poszukają drogi ucieczki.

Posty nie muszą być długie, ale powinny zawierać nakreślone intencje.

Sytuacja Krsiti i Filozofa nie zmieniła się.

Do grodzi z dwóch stron coś z dużą siłą się dobija, zapewne niedługo sforsuje przeszkodę. Wybuch w sekcji, gdzie byli Szkutnik, Mello i reszta odebrali jedynie jako lekkie drżenie kadłuba. Jakby coś uderzyło w GEHENNĘ. Nic na tyle poważnego, by się bardzo przejąć.

Poważniejszy jest demon i dobijające się maszyny (że są to maszyny, można się domyśleć po rodzajach hałasów i sile) .

Czas dla Ravanesh i Mataichiego - do poniedziałku do 21.00.

Pozdrawiam
 
Armiel jest offline