Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2006, 19:32   #108
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Oki. Oto co ustalono co do mojej osoby:

Przyjeżdżam w sobotę, w Krakowie będę o 11.15 i odbierze mnie orszak powitalny z dworca (podobno ma być dywanik z borsuka, tudzież bambosze). Nie będzie mnie w piątek, bo sesję zaczynacie i tak dużo wcześniej niż ja mogę przyjechać i nie będę przeszkadzać w środku. A do tego nocleg będzie dopiero od soboty, więc tym lepiej.
Gram w sesji Kutaka (postać w trakcie tworzenia), Nighta (postać właściwie stworzona, tylko kilka dopieszczeń) i Darkena (pomysł na postać jest, gorzej z wykonaniem - oczekuj PW ode mnie ). No i to by było na tyle z konkretnych konkretów.

Co z tymi transparentami? :P

Solprinc - przyjedź, przyjedź. Im nas więcej, tym lepiej. Chcesz odpuścić sobie okazję na poznanie takiej ekipy samych gwiazd LI? Kutak! Arango! Diabeł! Sayane! Night! To dopiero sławy
 
Milly jest offline