Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2011, 19:37   #15
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Stworzyłem exelowego doca, gdzie każdy ma "rozpisaną" a raczej rozobrazkowaną postać. Tam będzie także ekwipunek i wszystko inne dotyczące postaci. Jest też część wspólna, gdzie jest karta drużyny oraz mapa obecnie, będę tam zamieszczał istotne dla wszystkich rzeczy.

Link do kart postaci.

Talenty, które stykają się z odpowiednimi miejscami na karcie profesji są aktualnie "przypisane". Można je dowolnie zmieniać w chwilach, gdy nie toczy się walka lub nie ma innej sytuacji wymagającej używania mechaniki. Maksymalnie można mieć oczywiście przypisane dwa, w odpowiednich kategoriach.

Cartobligante - jak dotąd nie zacząłeś aktywnie uczestniczyć w tych warsztatach, ja zaś znalazłem kolejne rzeczy do poprawienia. Prócz trzech kart akcji do dobrania, masz także do zmiany talent Favoured by Fortune, który jest dla talentów z grupy "reputation", których uczeń czarodzieja używać nie może. Musisz zdecydować się na coś z "focus". Dodatkowo nie wybrałeś także ekwipunku postaci, chociaż o to prosiłem. Uczeń czarodzieja nie ubiera się w zwykłe spodnie a zakłada szaty, odpowiednie dla swojego statusu oraz Kolegium. Dodatkowo nie wybrałeś także kuszy lub broni ręcznej, która przysługuje za majątek z przydzielanych punktów, nie mówiąc już o innych zakupach.
Także uczulam - u mnie kilka rzeczy może ujść płazem, ale nieobecności i braki czasu tak sobie. Wymagam minimum zaangażowania od wszystkich, jak czegoś nie wiesz, to zawsze możesz mnie pytać.
 
Sekal jest offline