Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2011, 22:15   #11
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Cold Zobacz post
A Dean wcale nie wygląda na zniewieściałego. Bardziej na celowo wymodelowanego na przystojniaka, ale... To w końcu postać z serialu, musi być przystojny. No MUSI! Zresztą, i tak jest.
Znam wiele serialowych postaci, które nie są przystojniakami To raczej kwestia tego, że to serial w stylu Disneyowskim, a tam wszyscy są ładni. To znaczy familijny, a nie horror.

Cytat:
Tiaaa! Ci co dotrwali do sezonu 6 wiedzą co tam nasz Sammy wyprawiał. Prześcignął braciszka i tatę i to ostro
Chodzi o te wątki z tym jak trzymali go za kare w piwnicy?

Cytat:
Napisał Neride Zobacz post
A Dean Winchester nawet jeśli wygląda na "zniewieściałego", to jest na prawdę ciekawą postacią.
Wygląd Dean'a mi nie przeszkadza. Ale Sam wygląda jak straszny czereśniak.

Cytat:
Mężczyźni odgrywane przez kobiety mają o wiele ciekawszą osobowość i nie opierają się na zasadzie " Jestem mężczyzną, nie? No. No to tyle.".
No nie wiem, mamy właśnie przykład gościa na zasadzie "Jestem tu najmęźciejszy ze wszystkich mężczyzn, jak nie wierzycie to odgryze sobie rękę bez mrugnięcia okiem".
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 26-11-2011 o 22:28.
Komiko jest offline