Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2011, 01:30   #13
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Cytat:
To raczej kwestia tego, że to serial w stylu Disneyowskim, a tam wszyscy są ładni. To znaczy familijny, a nie horror.
To nie widzę sensu w twoim czepianiu się wyglądu mojej postaci.

Cytat:
No nie wiem, mamy właśnie przykład gościa na zasadzie "Jestem tu najmęźciejszy ze wszystkich mężczyzn, jak nie wierzycie to odgryze sobie rękę bez mrugnięcia okiem".
Za to twoja postać wydaje mi się niewiarygodnie... pusta. Bez wnętrza.


Droga MG
:
W obecnej sytuacji widzimy, że nadarzyła się idealna okazja, by nawiązać większą interakcję pomiędzy co najmniej dwiema postaciami - Nathanem a Lisą. Dlatego tutaj pojawia się moje pytanie - jak rozwiązać kwestię dialogów pomiędzy postaciami? Ponieważ gdybym chciała, by Nathan odpowiedział na słowa Lisy musiałabym napisać drugiego posta w tej turze, co równałoby się zaledwie jedną linijką tekstu (co w storytellingach jest niefajne). Natomiast gdybyśmy mieli rozłożyć ten dialog na następne posty, w następnych turach, to równie dobrze mógłby się ciągnąć w nieskończoność.
Dlatego myślę, że w takiej sytuacji przydałby się może google doc, bądź po prostu dogadałabym się jakoś z Neride, by ten dialog pociągnąć, powiedzmy, na gadu i następnie wkleić nowego posta w tej turze (z całym dialogiem, już zakończonym, nie tylko z pojedynczą odpowiedzią)
Ale gdyby np. inne postaci chciały się wtrącić w taką dyskusję, w takim razie przydaje się jednak ten google doc.
Nie wiem, decyzja należy do ciebie, ale musisz rozwiązać ją jeszcze przed zakończeniem tej kolejki, ponieważ chciałabym, aby Nathan trochę pogawędził chociażby z Lisą.
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.

Ostatnio edytowane przez Cold : 27-11-2011 o 01:45.
Cold jest offline