Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2006, 00:01   #18
Alien_XIII
 
Alien_XIII's Avatar
 
Reputacja: 1 Alien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie coś
A więc uściślając...
W intrze będzie mowa ,że mieszkacie w jednym mieście ,a właściwie niewielkiej wiosce.
Wasza historia ma się dopiero co zacząć więc...
jestem za tym by Roland od Sczmura pochodził z innej wioski ,najlepiej tej w której była akademia a po wygnaniu go zamieszkał w lesie wokół wcześniej wymienionej mojej czyli waszej wioski (i za chińskiego boga nie może mieć 12 języków chyba ,ze łądnie mi wytłumaczysz jakim cudem ,bo ja osobiście ucząc się już czwartego mam potężny mętlik i ledwo potrafie trzy spamiętać używając porządnie jednego) Więcej o jego marzeniach opisałbym w intrze.
Co do Sokoła od Dorna...hmm i tu mam problem ,bo jesli okroje go do moich wymagań to niewiele z nigo zostanie tak więc proponuje ci zrobić z niego elfa który dopiero co chce siestać czarodziejem ,ale nie miał kontaktu z elfami do tej pory ,w moim świecie co do elfów są pewne jaja i będe ci musiał nieco o tym napisac jeśli chcesz elfa i najlepiej jakby to było porzucone dziecko albo cos tego typu.
Co do Kościeja ...z samego pochodzenia twojej postaci można zrobić dużo i ile pozwolisz namotam nieco w przeszłości twojego bohatera ,chyba ,że masz jakieś życzenia co do jego przeszłości które powinny pozostać. Zresztą to samo do was wszystkich.
Jeśli dobrze pójdzie to może z tego nawet kampania wyjdzie ,ale nie będe zapeszał.
Tak więc czekam na was i wasze głosy odzewu
 
__________________
Great men are forged in fire
it is the privilege of lesser men to light the flame
Alien_XIII jest offline