Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2011, 09:22   #27
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Minęła 9.00 i zgodnie z tym co napisałem, nastąpił koniec rekrutacji. Kto zdążył dosłać KP, ten zdążył. Zainteresowani mieli kilka dni na działanie. A ja oszczędziłem sobie (potencjalnie - bo KP już mogło nowych nie być) trudnych decyzji. Co nie oznacza, że ta była łatwa.

Na początek zestawienie KP (kolejność czysto przypadkowa).

1. Kanna - Basia Zielińska
2. Lechun - Jacek Nowicki
3. Jakovich - Kamil Krzeszowski
4. Cold - Emil Niewiadomski
5. Liliel - Teresa Bułka - Cicha
6. Harard - Hieronim Bułka
7. Baczy - Grzegorz Wichrowicz
8. Gryf - Patryk Gawron
9. Ravanesh - Wanda Jaworska.

Wszystkie KP były naprawdę dobre. Zwykli ludzie, z problemami, z ciekawymi osobowościami i historią. Dlatego też skróciłem czas zbierania KP. Bo i w tym momencie miałem problem.

W sesji miało wziąć udział 4-5 bohaterów, ale po długich przemyśleniach zaryzykuję i zwiększę liczbę graczy do 6. Będą trzy "pary". Trzech panów i trzy panie.
Nie ukrywam, że kierowałem się zarówno KP, jak też wcześniejszą współpracą z danym graczem i wiedzą na jego temat, doświadczeniem jakie nabyłem podczas kontaktów z takimi osobami podczas mojej i ich działalności na LI.

A oto lista graczy, którzy dostali się do sesji.

1. Kanna - Basia Zielińska
2. Liliel - Teresa Bułka - Cicha
3. Harard - Hieronim Bułka
4. Baczy - Grzegorz Wichrowicz
5. Gryf - Patryk Gawron
6. Ravanesh - Wanda Jaworska.

Jak widać -jest to "moja osobista stara gwardia". Gracze, których już prowadziłem w wielu sesjach i mogę na nich liczyć. Skoro przysłali KP i zaufali mi ponownie, chętnie ich poprowadzę. Jest też jedna "nowa" osoba w tym zespole. Kanna. Witam Cię serdecznie i mam nadzieję, że ja nie zawiodę się na Tobie, a Ty nie zawiedziesz się na mnie.

Wszystkim innym serdecznie dziękuję za trud i przepraszam, że się nie udało. Karty mieliście fajne. Przemyślane. Zdecydowały czynniki związane z wcześniejszymi projektami, ponieważ sesja będzie trudna i specyficzna i ... mam nadzieję, że rozumiecie. W każdym razie, gdy będę odpalał kolejną rekrutację, kiedyś, zapraszam. Będziecie wtedy mieli plusa

Rekrutacja zamknięta.

Obsługę proszę o przeniesienie wątku do archiwum.
 
Armiel jest offline