Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2011, 11:52   #12
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Fani pewnie wiedzą, że w tym roku FS wydała wznowienie Achai Ziemiańskiego. W tomie drugim znalazł się oczywiście zaginiony rozdział, który nie ukazał się w pierwszym wydaniu. Pod koniec stycznia 2012 zostanie wydany tom 3. Ale to nie wszystko!

Cytat:
23.03.2011
Czwarty tom jest w fazie kończenia. Potem musi trochę przeleżeć, a jak zapomnę o co chodziło to przeczytam, poprawię, pozmieniam i będzie gotowy do druku. Do samego końca surówki brakuje mi może tygodnia, maksimum dwóch. Na przełomie tego roku i następnego powinna być już surówka piątego tomu. W przyszłym roku szósty. I na razie przerwa. Myślę, że zawartość tych trzech tomów zszokuje Czytelników.
I dla smaczku rysunek z okładki wznowionego 3 tomu Mnie się podoba bardziej niż pierwsze wydanie:



Science Fiction Fantasy i Horror - Achaja część 1, 2, 3... I?
Dark Crayon
 
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem