Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2011, 12:20   #15
Mośko
 
Mośko's Avatar
 
Reputacja: 1 Mośko ma w sobie cośMośko ma w sobie cośMośko ma w sobie cośMośko ma w sobie cośMośko ma w sobie cośMośko ma w sobie cośMośko ma w sobie cośMośko ma w sobie cośMośko ma w sobie cośMośko ma w sobie cośMośko ma w sobie coś
Cytat:
Trzeba czasu, żeby dobrze wyobrazić sobie sytuację widzianą oczyma kogoś innego (oczywiście, są osoby którym przychodzi to naturalnie, bądź graja "sobą" - ale uzyskanie takiej grupy wymagałoby albo ostrej selekcji, albo zastrzeżenia że wolno tworzyć tylko postacie zgodne z własnym charakterem).
w normalnych sesjach rpg nie ma takich wymogów, a można dobrze odgrywać postać bez przeszkód.

Cytat:
Wisz co, Mośku, wydaje mi się że nieźle mi wychodzi oddzielanie postaci ode mnie, a tym samym wiedzy postaci od mojej.
ale taka wiedza zawsze siedzi w głowie. Ja jak przez przypadek się czegoś dowiem a potem opracowuję plan to mam rozkminę czy mój plan jest taki, bo bym go tak wymyślił i tak czy może powinienem zrobić coś na odwrót jako, że informacje na mnie wpływają? SAme problemy z takim wiedzeniem ;p

Cytat:
a gdzieś tam się jeszcze pojawił komentarz Anonima, że gdybym uciekał postacią w stronę kas, to bym się uratował. Tylko na jakiej zasadzie moja postać miałaby obrać ten kierunek? O to chodziło.
tutaj to w sumie racja
 
Mośko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem