Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2011, 15:46   #4
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Gryf Dzięki za informacje. Właśnie o coś takiego mi się rozchodziło.

A teraz informuję, że post otwarcia już jest.

Kanna - nie wyjaśniałem, czemu Twoja bohaterka wracała do Miasta. Ale to jest nieistotne z punktu widzenia fabuły. Może kogoś odwiedzała, może coś musiała załatwić - ważne, że jechała pociągiem

Czas na Wasze odpiski - 12 dni od dzisiaj czyli do 12 grudnia 2011r (jakoś tak wieczorem najpóźniej ).

Co w postach - troszkę o Was, troszkę o Waszym dniu codziennym Poza Gryfem - my musimy sobie pogawędzić o szpitalu no i Baczym My musimy sobie pogawędzić o interesach z poparzonym człowiekiem.

Mam nadzieję, że dla wszystkich fragmenty były czytelne. Gdybyście mieli jednak jakieś wątpliwości - śmiało piszcie na PW lub GG, wyjaśnię.

Pozdrawiam


EDIT: KP Wam pouzupełniam w swoim czasie. Avatarki można wrzucać - szerokość maksymalna 200 p wysokość 300 p. Mam cichą nadzieję, że zaopiekuje się nimi Gryf i zrobi z nich takie cudeńka, jak w MISTERIUM CO Ty na to Gryfie? Da radę ?
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 30-11-2011 o 17:13. Powód: EDIT
Armiel jest offline