Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2011, 03:19   #14
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Hmm... Myślę, że spróbuję gry. Wstępnie się zgłaszam, ale mam parę pytań. Przede wszystkim, jaki ma być klimat gry? Realistyczny-surowy czy humorystyczno-groteskowy? Innymi słowy: ciężki czy lekki? Przygoda czy horror? Przetrwanie, eliminacja graczy czy osiągnięcie innego celu?
Poza tym nie rozumiem mechaniki. Niby określamy postać, jak chcemy, bo to się liczy tylko do odgrywania, a jednak są jakieś umiejętności, zdolności czy co tam, rozwijane za PD.
O co chodzi ze starymi postaciami? Pierwsza sesja jednolinijkowa rozgrywała się w tym samym uniwersum? Czy to jest coś tam meta? Bo Mośko czy Kauamarnica grali w dwie kolejne sesje, ale chyba ani wilkołaka czy wampira, ani okultystę zombieloga nie wezmą na statek kosmiczny... Pogubiłem się.
I tak dalej. Ogólnie jestem czepialski. Jeśli uznasz, że do czegoś jeszcze mógłbym się przyczepić, to to także wyjaśnij.

A co do postaci...

1. Pseudonim: Mengele
2. Archetyp: Odkrywca
3. Preferowany kierunek podróży: Kosmos
4. Tło postaci: Medyk
5. Atrybuty:
- Ciało - mało
- Duch - dużo
- Serce - mało
- Umysł - dużo

Bezduszny lekarz o sercu z kamienia. Lubi eksperymentować.
 

Ostatnio edytowane przez Yzurmir : 01-12-2011 o 04:36. Powód: literówka
Yzurmir jest offline