Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2005, 19:25   #27
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Templarius
eh...albo ja zle czytam albo fistus rzeczywiscie nic nie napisal ze "szepta" do swojego towarisza.
Spoko, pewnie się pochyliłem mu nad głową i krzyczałem ;].
Cytat:
Napisał Templarius
ogladam budynki...czy ktorys z nich jeszcze sie nie pali? jesli tak zagladam do niego
Logiczne się wydaje, że stojąc jak kołek w miejscu tego nie sprawdzisz - trza się ruszyć.
Cytat:
Napisał Templarius
zreszta napisalem ze podchodze i patrze na towarzyszy...obserwuje ich
A mi się wydaje, że tam nigdzie nie było, że podchodzisz, bo napiałeś tak:
Cytat:
Napisał Templarius
jesli niczego nie znajduje zaczynam obserwowac swoich towarzyszy, ich zachowanie
Tutaj masz całego posta: http://www.lastinn.1k20.net/viewtopic.php?p=4280#4280 jest, że obserwujesz, nie ma, że podchodzisz ;]
Dodatkowo napisałeś dalej:
Cytat:
Napisał Templarius
podchodze do rozmawiajacych towarzyrzy.
Skoro podchodzisz to musiałeś odejść i nie było cię przy nas. ;]

Cytat:
Napisał diaboliqe696
Cytat:
po zobaczeniu zwłok puszczam pawia
a gdzie jest napisane ze upadłem?! ze fisty puszcza pawie na leżąco to nie moja sprawa... ale soli wytłumacz mi czy padłem na glebe i puściłem pawia?!
i czemu nie widziałem tego gościa no ale tego się nie czepiam.ale się dziwie.

sory fisty.. ale też czytaj uważnie.

[ Dodano: 2005-01-18, 19:01 ]
sorki jest. Soli upadliśmy na glebe. ale nikt nie wstał. :P :P :P
Nigdzie nie napisałem, że puszczam pawia. (jak się mylę to jakiś link do posta lub coś)
Nie widziałeś bo MOŻE jesteś mniej spostrzegawczy, Elwood ma gorszy wzrok, nie jest na tyle czujny, etc - spytaj sie MG ;].
Co mam czytać uważniej ? :>

edit:
Templ. : napisałeś posta w trakcie, kiedy ja szuakłem odpowiednich cytatów, powinien być nad twoim.
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline