Wątek: Dzieci Drizzta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2006, 16:56   #2
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
Mam pytanie: kto co i jak? Bo się w twoim pierwszym poście w sesji trochę nie połapałem. Nagle wpadam z nadpaloną ręką, coś mówię o podpalaniu (znowu, już kilka razy na policji jak byłem młodszy za podpalenia wylądowałem i starsi bulili niemałą kasę - ale to już z realnego świata, który nic do tego nie ma), biegne nie wiem w jakim celu na powierzchnie (to pieprzone słońce, dlaczego ono jest takie jasne i ciepłe?), w dość nietypowym towarzystwie (dobry smokokrwisty to martwy smokokrwisty, ale cóż, dalsza rodzina to się powstrzymam). Czy mógłbyś streścić o co tu do jasnej chodzi?
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline