Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2011, 15:52   #115
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Tak. O to tam chodzi. Bez żetonów dokładnie to o czym mówisz wyglądałoby tak: widać pewien kształt, ale nie oświetla ci drogi, w normalnych warunkach może mieć długość miecza, a gdy będziesz w szale bojowym to więcej - jakoś jak lanca maksymalnie. Twardość tej aury to jak drewno (maksymalnie) - ogółem chodzi o to, żebyś bez żetonów nie miał szans niszczyć blachy metalowej aurą, a z żetonami z wielką trudnością.
Ok. Ale nie odpowiedziałeś mi dokładnie czy taka sytuacja może zaitnieć np. dajmy na to demony z mieczami zbliżają się do mojej postaci, nie ma czasu na wystrzelenie. Kumuluje w sobie energię i odpycham potwory na odległość 5 m. Jeden uderza głową w belką podporową i traci przytomność. Innymi słowy klasyczna fala uderzeniowa. Przejdzie coś takiego? Nie psuję ci założeń gry? Chciałbym uczynić ją swoją główną mocą. Z takimi założeniami tworzyłem mentalistę.
 
Pinn jest offline