Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2011, 15:59   #116
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pinn Zobacz post
Ok. Ale nie odpowiedziałeś mi dokładnie czy taka sytuacja może zaitnieć np. dajmy na to demony z mieczami zbliżają się do mojej postaci, nie ma czasu na wystrzelenie. Kumuluje w sobie energię i odpycham potwory na odległość 5 m. Jeden uderza głową w belką podporową i traci przytomność. Innymi słowy klasyczna fala uderzeniowa. Przejdzie coś takiego? Nie psuję ci założeń gry? Chciałbym uczynić ją swoją główną mocą. Z takimi założeniami tworzyłem mentalistę.
1.
> demony z mieczami
2. Kumulowanie i "nie ma czasu na wystrzelenie" nie współgra... więc trzeba nad tym pomyśleć jaki czas przygotowania.
3. To jest dość mocne. Proponowałbym to za cenę żetonów, a gdybyś miał Arcymistrza to by się cenę obniżyło ALBO po użyciu tego tracisz przytomność.
4. Ogółem nie mówię nie, pomysł jest przedni, sam to używałem w Fable. Chodzi o zachowanie równowagi w grze. Z pewnym czasem na kumulowanie energii i (koszt w żetonach LUB drastyczne opadnięcie z sił - bo chyba to drugie byś wolał) to może być coś takiego. No i od poziomu Mistrza (który już masz), a najlepiej od Arcymistrza.
 
Anonim jest offline