Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2011, 16:06   #117
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
1.
> demony z mieczami
2. Kumulowanie i "nie ma czasu na wystrzelenie" nie współgra... więc trzeba nad tym pomyśleć jaki czas przygotowania.
3. To jest dość mocne. Proponowałbym to za cenę żetonów, a gdybyś miał Arcymistrza to by się cenę obniżyło ALBO po użyciu tego tracisz przytomność.
4. Ogółem nie mówię nie, pomysł jest przedni, sam to używałem w Fable. Chodzi o zachowanie równowagi w grze. Z pewnym czasem na kumulowanie energii i (koszt w żetonach LUB drastyczne opadnięcie z sił - bo chyba to drugie byś wolał) to może być coś takiego. No i od poziomu Mistrza (który już masz), a najlepiej od Arcymistrza.
1. Te demony z mieczami to miały być w zamyśle Kriopuszcze Khorna z WH40k
2. Przygotowanie w zależności od siły ciosy. Ale taki zwykły prosty to myśle, że 1 sek wystarczy.
4. Ogólnie dobrze, że ukazałeś mi balans sił, rozumiem ile siły potrzebuje do odepchnięcia przeciwnika w ostateczności. Zamiast tego będę używał ciosów mocy. Mentalnych prostych o sile uderzenia zawodowego boksera wagi ciężkiej. Powinno zużywać tyle energii co zwykły cios wyprowadzony z ręki ,(CocaCola ma ciało na dużo więc fizycznie jest dość wytrzymały i silny) z przewagą dystansową. Pasuje ci taka propozycja? Jednym słowem Rocky 27 Mentalista
 
Pinn jest offline