Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2011, 16:52   #126
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Kauamarnica... Kauamarnico... Nie wiem, czy to tylko masz coś do mojej postaci, czy ogólnie do mnie osobiście, bo już od samego początku gry, jak tylko Enter się odezwał, od razu rozpocząłeś swoją bezcelową nagonkę na niego. Mógłbyś przestać? Bo mnie to strasznie irytuje, to twoje trollowanie wszystkiego, co robię i zmusza mnie do zniżania się do takiego samego poziomu, by na złość trollować ciebie.
I DO LICHA (by nie wyrażać się brzydko, choćbym bardzo chciała), dajcie mojej postaci iść w spokoju. Nie chcę tam stać z wami i uczestniczyć w głupiej dyskusji, więc zamiast łapać Entera za rękę, krzyczeć za nim i mierzyć do niego z ogłuszacza, ruszcie się również albo dajcie mu spokój.
Poza tym nie idzie sam.

Koniec. Musiałam się troszkę wyżalić, bo nie lubię, kiedy sama rozgrywka zaczyna działać mi na nerwy.
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline