Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2011, 17:01   #129
Kauamarnica
 
Kauamarnica's Avatar
 
Reputacja: 1 Kauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie cośKauamarnica ma w sobie coś
Wiesz, jeżeli ktoś jest wojskowym, a zakładam, że wszyscy wysyłani na misje mają jakiś tam stopień wojskowy, to nie powinien się zachowywać jak klasowy błazen. Rozumiem, że można nie podchodzić do wszystkiego poważnie, ale w momencie kiedy drużyna słyszy podejrzany dźwięk, a twoja postać jakby nigdy nic włącza sobie Mario Brosa na cały głos to albo jest niedorozwiniętym debilem albo kimś kto życzy całemu zespołowi śmierci.

Nie mam nic do ciebie, nie wiem dlaczego miałbym mieć. Twoja postać zachowuje się jak głupek(przynajmniej w opinii mojej postaci), moja nie lubi jak ktoś się tak zachowuje. Moja postać ma dość twojej i pozwala jej odejść, proste. Więc tu chodzi tylko o relacje w sesji. Nie wiem może biorę tę sesję nazbyt poważnie, a może po prostu mam zamiar tak odgrywać postać.
 
Kauamarnica jest offline