Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2006, 11:30   #36
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Cóż... ja nie odpowiadałem na żadne z pytań konkursowych, bo w większości pojawiały się jak nie było mnie w domu, do tego moje szanse na poprawną odpowiedź są marne :P A to, jak sam powiedziałeś, trudne pytanie, to dla mnie kompletny kosmos Co nieznaczy, że nie będę próbował się doedukować podczas gry, jeśli się dostanę do sesji :P

A ja się nie będę wykręcał, że teraz to nie zagram, bo chcę zagrać Dziś jest 30 października, czyli rozumiem, że najpóźniej do jutra do godziny 23:59:59 mogę wysłać postać? (oczywiście wg czasu CET +1:00 ) Ze wstydem przyznaję, że z braku czasu i weny twórczej odkładałem to na ostatnią chwilę ale postać jest już (a może - dopiero... ) w fazie generowania (choć złożoność obliczeniowa algorytmów tego generowania jest dosyć kiepska - oops... wybaczcie, zboczenie zawodowe... matko, co te studia robią z człowiekem... ).
 
__________________
Są dwa rodzaje ludzi: ci, co robią backupy i ci, co będą je robić...
Malekith jest offline