Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2011, 13:46   #159
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał JohnyTRS Zobacz post
Pytanie techniczne do rozwoju postaci i rozdawania PD: jaką rolę odgrywają w tym cyfry rzymskie przy umiejętności?
Jest w pierwszej wiadomości tematu z Kartami Postaci: http://lastinn.info/komentarze-do-se...-astropol.html

Jak ktoś jest Mistrzem Broni Lekkiej to nie będziemy robić lipy z tym, że nic nie ma w "Krótka", ale równocześnie jest (lub powinno być) brane pod uwagę, że są braki w doświadczeniu. Na przykład Spannung jest mistrzem Napraw i równocześnie mistrzem Mechaniki i Elektroniki - tej ziemskiej z Ziemi nad którą jest Astropol - i dzięki temu z obcym sprzętem w ogóle sobie radzi, a nie tak jak inne postacie, że kompletnie niczego by nie wiedziały. To czym się aktualnie Spannung zajmuje nie jest takie trudne prócz tego, że nie znalazł napięcia - to ludzka technologia tylko z alternatywnej rzeczywistości.

Cytat:
Napisał Kauamarnica Zobacz post
Okej, ten rysunek mi w zupełności wystarcza

Edit. Nie ma fajnej emotki
Edit2. to dałem Ci jakąś tam reputacje, nie wiem co to daje.
To te zielone kwadraciki pod pseudo. Numer znaczy siłę reputacji, a kwadraciki cośtam innego. Co 100 punktów mam większego p... unkty, które mogę przyznawać innym. Można je dawać jednej osobie, gdy się rozda iluśtam innym osobom. Fajnie, że obrazek wszystko wyjaśnił.

Cytat:
Napisał Akhay Zobacz post
Anonimie mógłbyś napisać co z tym wielozmysłem u Elektry?
Najczęściej (mam nadzieję) nie zapominam o niczym tylko czasem po prostu nie ma mnie na forum.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 04-12-2011 o 13:49.
Anonim jest offline